"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім  бөлімі Еркіншілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Еркиншилик отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области"

Ұйымдар тізімі

Галерея

Смотреть все>>>

Қазақстан Республикасының Конституциясы

02.05.2018

Тақырыбы:

Қазақстан Республикасының Конституциясы

Мақсаты: : 

Қазақстан Республикасының Конституцялық құрылымы мен

мазмұны туралы мағлұмат ала отырып жасөспірімдердің азаматтық белсенділігі

нығаяады.

 

Күтілетін нәтиже

Білімдерін тереңдете отырып, топпен жұмыс жасау

дағдылары қалыптасады. ҚР ата заңы туралы 

толығарық мағлұмат ала отырып, құқықтық мемлекеттің ұрпағы екендігін

сезінеді.

7 модульдің қолданылуы

«АКТ», «Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Оқыту үшін

бағалау және оқуды бағалау», «Сыни тұрғыда ойлауға үйрету», «Оқытуды басқару

және көшбасшылық»

Қолданылатын әдіс-тәсілдер

Миға шабуыл, Топтастыру, Академиялық дау-дамай әдісі,

Ыстық орындық, Кім жылдам

Қолданылатын Ресурстар

Флипчарт, маркелер, тақта, стикерлер , интербелсенді

тақта

Ұйымдастыру кезеңі

Жүректен жүрекке тренинг арқылы бір-бірімен амандасады.

Топқа бөлу түрлі түсті асық арқылы,

Оқушылар бір-бірімен амандасу жалғасады. Оқушылар асық

арқылы 4  топқа бөлінеді.

Тренинг

Сабақ кезеңдері

Тапсырма

Мұғалімнің

іс-әрекеті

Оқушының

іс-әрекеті

Білім

Қызығушылықтарын

ояту

Миға шабуыл

әдісін пайдалану арқылы үй тапсырмаларына қатысты сұрақтар

Оқушыларға

тапсырманы үлестіру.

Үйге берілеген

тапсырманы сұарақ-жауап арқылы диалогқа түсіру. Слайда берілген сұрақтарға

жауап беру. Топпен тапсырманы орындау

Түсіну

«Топтастыру»

арқылы жалпы бүгінгі сабақты меңгерту іс-әркектіне байланысты топтастыру

арқылы түсінік алады. 

Әр топқа өткен

тақырып пен жаңа тақырып төңірегінде тапсырмалар үлестіру.

Берілген тапсырманы

уақытылы орындау, сұрақтарға нақты жауап беру. Өзара пікір алмасады, топпен

жеке дара тапсырмаларды орындайды. Нәтижесінде топтаса отырып  нақты жауап береді.

Қолдану

Топпен жұмыс

«Академиялық дау-дамай» әдісі арқылы арнайы жаңа тақырыпты түсіну үшін арнай

тапсырмаларды қолдану.

Оқушыларға

тақырып төңірегінде тапсырма таратылады, тапсырманы топ ішініде  беріп талқылату.

Оқушылардың

мұндағы мақсаты берілген тапсырманы өздері талқылап өз ой-пікірлерімен санаса

білу.

Сергіту сәті

« Хан талапай»

ойыны арқылы сергіту сәтін ұйымдастыру.

 

 

Талдау

« Хан тағына» отырғызу

арқылы тақырыпты талдау.

Ұйымдастыру

Әр топтан ортаға

оқушы шығып сұрақтарға жауап береді

Жинақтау

«Кім жылдам»

арқылы сабақты жинақтау

Топқа

тапсырмаларды тарату

Топтар өзара

жарысады, ойларын ортаға салады.

Бағалау

Өзін-өзі бағалау

Бағалау парақшасы

мен бағалау шкаласын тарату

Өзін өзі топпен

бағалайды

Рефлексия

Стикерлерді

толтыру «Екі жұлдыз бір тілек»

Оқушыларға стикер

толтыруды ұсыну

Ұсынылған

стикерлерді толтырып қалтаға салу.

 

 

 

Просмотров: 442


Добавить комментарий



Включить данные в подпись

Текст