"Ақмола облысы білім басқармасының Ерейментау ауданы бойынша білім  бөлімі Еркіншілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Еркиншилик отдела образования по Ерейментаускому району управления образования Акмолинской области"

Республикалық Балалар оқулары байқауы

17.10.2022

Биылғы жылы Қазақстандық қоғамдық даму институты үш кезеңде ( аудандық/қалалық, облыстық, республикалық ) 3-4; 5-6; 7-8; 9-10 сыныптар арасында мемлекеттік тілде кітап оқу байқауын жариялады. Аудандық кезеңге «Еркіншілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ бойынша 12 оқушы қатысып, 10 оқушы жүлделі орындарға ие болды. Олар:
8 «А» сынып оқушысы Махметтолла Нұрманат І орын, 9 «А» сынып оқушысы Меке Ақжол І орын 4 «Б» сынып оқушысы Серікқызы Перизат І орын, 9 «А» сынып оқушысы  Гімің Жанерке ІІ орын,
8 « Ә» сынып оқушысы Елтай Кәусар ІІ орын , 8 « А» сынып оқушысы  Кәден Нұрсулу ІІ орын, 6 «А» сынып оқушысы Айдос Алуа ІІ орын, 6 «А» сынып оқушысы  Отан Әсем ІІ  орын, 5 «А» сынып оқушысы Бейбітхан Бегарыс ІІ орын, 3 «А» сынып оқушысы Ербол Уәли 3 орын. Ал облыстық кезеңге қатысқан оқушылар арасынан 8 «А» сынып оқушысы Махметтолла Нұрманат ІІ орынға ие болса, 9 «А» сынып оқушысы Меке Ақжол мен 4 «Б» сынып оқушысы Серікқызы Перизат белсенді қатысқандары үшін марапатталды. Барлық оқушыларды жетістіктерімен құттықтаймыз!
Оқушыларды дайындаған мектеп кітапханашылары, Каирова Орынтай Поезбаевна, Дубайхан Бахит